Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trampolinë - Të Dy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ndonjëherë m'duket se s'të njoh
Shoh ata sy të dëshpëruar
Ndjenjë vetmie më kaplon
Ndjenjë vetmie dhe s'më lëshon

Të dy mund të shkojmë
Të dy, të shkojmë gjithkund
Të dy mund të shkojmë
Të dy... o të shkojmë gjithkund

Ç'do nga unë nuk e di
Mos do të luaj me ty
Apo do të largohem
Mos largohet ajo fytyrë

Hapi sytë, shtrima dorën
Ndjeje mirë zemrën time
Ndjeje mirë dhe mendo
Ndjeje mirë dhe kurrë mos e lësho

Të dy mund të shkojmë
Të dy, të shkojmë gjithkund
Të dy mund të shkojmë
Të dy... o të fluturojmë


Ky tekst u dërgua nga Naten diteTrampolinë
Publikimi: 17/06/2022


Trampolinë - Të Dy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Dy".
3. Video është e këngës "Të Dy", por nuk këndohet nga Trampolinë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trampolinë:


Komente 0