Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trampolinë - Jeta Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Të dy mund të shkojmë
Kah duhet, kah s'duhet
E gjithkah tjetër

Të jemi gjithmonë së bashku
Asgjë s'na mungon
Veç jeta mbetet

Jetën ta kalojmë

Mendimet, kujtimet
Vijnë e shkojnë
S'na lënë rehat
T'gjitha lehtë ishin t'i bëjmë
Jeta mbetet ta kalojmë

Jetën ta kalojmë

Do të jem një ditë me ty së bashku
Diku n'kohë pa brenga

S'e di, këtu apo atje
Do t'jem me ty në një vend

Jetën ta kalojmë
Do të jem një ditë me ty së bashku diku n'kohë
pa brenga
Trampolinë
Publikimi: 17/06/2022


Trampolinë - Jeta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta".
3. Video është e këngës "Jeta", por nuk këndohet nga Trampolinë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trampolinë:


Komente 0