Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trampolinë - Jemi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Që nga fillimi e deri këtu
Na ishim t'strukun diku
Nëse këndonim edhe nëse heshtnim
Mbetnim njëjtë t'strukun këtu

Tash e di që s'muj sen me ndërru
As sytë ka kohë që s'm'qesin lot mo
Unë po t'lutem edhe 1 herë
Veç edhe 1 herë mendo

Kahdo që shkojmë
Prapë këtu do t'kthehemi
Na jemi ata që jemi
Unë e di
E din edhe ti
Na jemi ata që jemi

Tak tak, prapë unë
Edhe 1 herë, ftyrën me ta pa
Ka kohë as n'ondërr
Nuk jom kah t'shoh

Po unë po t'lutem
Prit edhe 1 minut
Shumë bukur po dokesh
Me familje n'facebook

Kahdo që shkojmë
Prapë këtu do t'kthehemi
Na jemi ata që jemi
Unë e di
Po pse s'p'e din edhe ti
Na jemi ata që jemi
Trampolinë
Publikimi: 17/06/2022


Trampolinë - Jemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jemi".
3. Video është e këngës "Jemi", por nuk këndohet nga Trampolinë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trampolinë:


Komente 0