Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trampolinë - Come Back Home Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


God knows the places I've been so far
Soft mountains, warm valleys seemed so exciting
Well exciting, I'm not looking for, anymore
I hope it's not the end, though
I hope it's just past dawn
I hope there's more time for me

I wanna come
I wanna come
I wanna come
Back home again

Lean on anything but the past, you say
But you my friend, can talk for yourself
Not me
The past is all that I have left, in deed

I wanna come
I wanna come
I wanna come
Back home again

I never thought that I would regret leaving you
But it's only now I realize
Now I see the real value

I wanna come
I wanna come
I wanna come
Back home again

Baby I love you so
Baby I love you so
Baby I love you so much
Trampolinë
Publikimi: 17/06/2022


Trampolinë - Come Back Home
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Come Back Home".
3. Video është e këngës "Come Back Home", por nuk këndohet nga Trampolinë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trampolinë:


Komente 0