Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trampolinë - T'kom Andrru Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk po muj me besu sa najs po doket qyteti sot
Nuk po muj me besu sa i kaltërt o bo qielli sot
Nuk po muj me besu sa nalt o çu dielli sot
Nuk po muj me besu

T'kom andrru
Mramë natën vonë
T'kom andrru
Edhe m'the loçkë
T'kom andrru
Ma kape dorën
T'kom andrru
Ma puthe makun

Nuk po muj me besu sa shumë po m'pëlqen vetja sot
Nuk po muj me besu sa shumë po m'pëlqen edhe kojshia sot
Nuk po muj me besu që asni sen nuk po m'pengon sot
Nuk po muj me besu

T'kom andrru
Mramë natën vonë
T'kom andrru
Edhe m'the loçkë
T'kom andrru
Ma kape dorën
T'kom andrru
Ma puthe makun

Halla, tezja, daja, mixha, nona, baba
Krejt njerëzia po m'pëlqejnë
Trampolinë
Publikimi: 17/06/2022


Trampolinë - T'kom Andrru
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'kom Andrru".
3. Video është e këngës "T'kom Andrru", por nuk këndohet nga Trampolinë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trampolinë:


Komente 0