Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trap Life - Love Story (Feat. Smooker)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zotit nat e dit
Pi lutna me lot ne sy
Jepma Zot ni shans
Tkalunen per me kthy
Se shum gabime bona
Tash po di mi permirsu
Allhu osht i madh
Nket jet mka sporvu X2

Qdo nat anderr pe shoh
Qdodit po me paraftyrohet
Edhe rruges kur boj hapa
Ftyra saj em kujtohet
Athu qka u bo me neve
Athu pse na sjena bashk
Pse veq ty tpata n'zemer
Pse veq ti mpreke nasht
Shum po du me dit
Un per ty sa pata vler
Athu tjetri nvenin te
Flokve tua ju merr er
Tash ma sun tta kapi doren
E dashnin me ta shpreh
Jeta pa ty ska kuptim
Ma mir me pushu nen dhe
Pom mungon Zani yt
Du me ni sikur ateher
Sjena ma qysh jena kan
Drita o ka me doket terr
Koha ma nuk kthehet
E kujtimet SPo harrohen
Thojn harrohen me kohen
Qdo di t e ma shum po shtohen
Une di qysh na erdh puna
Me ket sen Duhet mu pajtu
Per her t'fundit nima zanin
Mos harro se hala Tdu
Edhe pse jena nda
Hala i njejti jom un
T'uroj Fat Njet
Ishalla Tjetri Tdon Ma shum (yeah)

Zotit nat e dit
Pi lutna me lot ne sy
Jepma Zot ni shans
Tkalunen per me kthy
Se shum gabime bona
Tash po di mi permirsu
Allhu osht i madh
Nket jet mka sporvu X2

Ni nat u ula me ni qosh
E Qova Kryt Perpjet
Tu menu per ni dashni
Athu ke e vertet
U ndava prej jetes
Menojsha per kurgjo
Qata qe e kom pas
Dojsha hala mE pa
Ky sen ndodhi rasisht
Ket sen se planifikova
Pa prit e pa kujtu
Un nte u dashurova
E bona ni Gabim
Veq zoti munet me ma fal
N'zemren e asaj qikes
Jetojke edhe ni djal
Sdi qka u bo
Nzemer ja nisi mem hi
U tutsha e menojsha
Mos pe prishi ni dashni
Tani keq u dashurova
Veq te ajo menja mrrike
Edhe ajo shum menojke
Qka me bo nuk dike
Kur ni nat kish vendos
Me dal me fol me mu
Tha shprehma dashnin
Se edhe un po du
Vendosa edhe un
Me kalu ni jet me to
E per te menojsha
Sdojsha mi ne i per kurgjo

Zotit nat e dit
Pi lutna me lot ne sy
Jepma Zot ni shans
Tkalunen per me kthy
Se shum gabime bona
Tash po di mi permirsu
Allhu osht i madh
Nket jet mka sporvu X2


Ky tekst u dërgua nga Ermira KozhaniTrap Life
Publikimi: 23/11/2013


Trap Life - Love Story
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love Story".
3. Video është e këngës "Love Story", por nuk këndohet nga Trap Life.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0