Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Triada-T

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Triada-T është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Triada-t jane repera si per shembull: Lumjan Nacisti B-lloki Triada Fulka Nderim Triada Gzim Triada Bad Killer...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

T1gr4t

O.R.G

RealGangsta

Master D

JT

K-Boy's

Eklips Family

North Side

Arm

Double-G

Tags: Triada-T, Triada T, Triadat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet