Më mbaj mend (për 1 muaj)

Triangle

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Triangle është një video produksion i njohur. Triangle Media Production eshte nje agjenci produksioni mediatik e krijuar ne vitin 2010 ne Tirane. TRIANGLE mundesojne gjithcka lidhur me produksionet audiovizuale, press design & outdoor advertising si dhe Radio & TV broadcasting. Gjithashtu edhe Media Buying. Triangle Media Production, mundeson gjithcka lidhur me produksionin dhe transmetimin e City Radio 88.0 FM (se shpejti: City Radio Vision HD) dhe Shop TV Albania. Trekëndëshi, është fig...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Tags: Triangle, Triangle Media Production

Komente 0