Tribal
Tribal

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Tribal është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 26 Janar 2022, Tribal publikon videoklipin "Pa Ty". Muzika e këngës u punua nga Tribal & Fatjon Miftari, ndërsa teksti u shkrua nga Tribal. Produksioni audio u realizua nga Fatjon Miftari. Më datë 30 Tetor 2022, Tribal publikon videoklipin "Pertej". Muzika e këngës vjen si bashkëpunim nga Tribal & Fatjon Miftari, teksa teksti u shkrua nga vetë Tribal. Videoklipi u prodhua nga Imagine Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Fatjo...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0