Më mbaj mend (për 1 muaj)

Triblla
 • Emri i Vërtetë:
 • Ermal Rafuna
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 3 Nentor 1991
 • Shenja e Horoskopit:
 • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: hip-hop

Triblla është këngëtar i njohur. Më datë 28 Prill 2018, Triblla publikon videoklipin "Straight From The Streets".

Më datë 5 Gusht 2018, Strange & Triblla publikojnë videoklipin "Kriminal".

Më datë 26 Gusht 2018, Triblla & Koki publikojnë videoklipin "R.U.D.W".

Më datë 10 Tetor 2018, Triblla & Koki publikojnë videoklipin "Magazin".

Më datë 2 Shkurt 2019, Triblla & Koki publikojnë videoklipin "Coast2Coast". Siç ndodh rëndom me këngëtarët e muzikës hip-hop, për shkrimin e tekstit janë kujdesur vet dy protagonistët. Incizimi është bërë në labelin muzikor G Nation, ndërsa projekti është realizuar nën drejtimin e producentit Strange. Videoklipi është xhiruar me direktivat e regjisorit Ramadan Bejta.

Më datë 22 Gusht 2019, Triblla publikon videoklipin "Jaran X Ngreh".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet