A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Triblla - Vnoj Syzat


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/05/2013

2013-05-25T23:54:07

4x
Vnoj Sy-Zat mos-mos t'bina n'dell, mos t'bina n'dell m-m-mos t'bina n'dell

Syt quk.. si me pas shfajcit/
deformim i bebzez si vampir qe don me kic/
si qes pikat, se si lo syt me mu prish/
ma mir i vnoj syzat edhe nterr le ma n'drit/
Nese doni me dit sblej syza t'shtrejta/
5 eki n'qytet qaty sa mos mu dok lled a!
Gipser me letra, ky tipi moti e pin/
shum gips kom dal edhe n'leternjoftim/
merre rrollnen me vetit sonte po kjatum nparajs/
syzat n'kry po menoj n'sy nashta dokesh ma najs/
s'foli per kurva po per rrug man/
bari havera stupca e grushta/
kta djemt e mamit djemt e bushtrav/
pe bojn namin,e knaqin karin e vet te dush a/
e kom rabin ma t'mir po s'ki nevoj mu qel/
syt ti bon pidh vnoj syzat mos t'bina n'dell/

4x
Vnoj Sy-Zat mos-mos t'bina n'dell, mos t'bina n'dell m-m-mos t'bina n'dell

T'lutna mos m'fol gangsta,se s'jeni t'asaj pune/
Je rrit me ledhatime, po qfar kar dhune/
veq thune qe veq 1% fjalve jon t'vertetume/
veprat e tyne kurr sjon bo veq jon t'shkrume/
me 1 flet t'shemtume me rrena t'mlume/
rilleri nuk i qet e dej tash ju kan mush me pluhen/
rapshqip ehh ma mir t'thom rapshit/
Nuk je n'mtv man,repit shqip jo anglisht
2 fjal nuk po din mi liiiiiidh, shum t'idht/
fjal e mija t'egra mos gabo mi zgiiiiidh/pidh/
Katastrof-kta kadalso-pak ngoj kto strofa/
Ti je perserits n'klas tem ngo qa po t'thot profa/
boll lofa jom nxe pak nal t'ftofna/
kur pi shoh n'spota po nxina tu kesh/o zot/
po t'lodht shum t'dopt si me met pa bateri/
Le le t'shymet mos t'vazhdon me dhiii/

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019