Më mbaj mend (për 1 muaj)

Triblla - Shuj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/06/2013

2013-06-01T21:59:35+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shuj" kënduar nga Triblla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Triblla i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

F-Kay - Shuj

yeh yeh o o yeh yhe ej ej , moti n'ket shit jom rrit me old school, e boj shume sick, fuck commercial bullshit, ja kom nis me dallu kush osht real e kush osht fake po di mi lexu, mother fuckin Hater-a hani M*T shit mshelet dera, knej ma rreh shpinen knej SHit po ju vjen era, ku meten dostat e bossat meten veq mjekrat e shtosat jaoo ejj,hekni shtikllat mrrehni thikat e keni qel shpinen veq jau kom msu taktikat, hekni shminkat leni ju keto bllinkat, facebook i du fansat qy cfar tripa, ku met muzika, cullaku politika interes tona ont, FUCK IT une ika, kthena prap n'hip hop ku mrreh zemra non stop, kthena prap n'hip hop ku mrreh zemra non stop

2x Ref: mother fucker SHujjjj, ato forret e tuja moti te un nuk pijn ujeeee, mother fucker SHujjjj kete loje vet e luje tash mo biten sta paguj, mother fucker SHujjjj ato forret e tuja moti te un nuk pijn ujeeee mother fucker SHujjjj

yao yao mu desht ni HIT me pa se cka osht fama, shit shit shit shit veq mother fuckin drama, krejt biznisi ajrokrema, fuckin manekena maskat ngjit shiten gjelltenmena kom mar vesh biznesi osh veq kesh, e keshi osht veq stress, po une veten kurr se shes, edhe gjith jes real, gjith i njejti m'fal real deal baby edhe kurr ska mu nal, shume kan keqkuptu shume do se keni dit qe tjeter kush s'mka ngrit po une vet jom ngit, mu desht pak kohe me vleresu lojalitetin,fjala ska pesh se kejt menojn per veti, cka kom ta thom n'sy , se l'pii kurr cka kom pshty, kah fryn era kurr sjom kthy, gjith ni ftyr e jo dy kthena prap n'HIP HOP ku mrreh zemra non stop, kthehna prap n'Hip HOP kur mrreh zemra non stop.

2x Ref: mother fucker SHujjjj, ato forret e tuja moti te un nuk pijn ujeeee, mother fucker SHujjjj kete loje vet e luje tash mo biten sta paguj, mother fucker SHujjjj ato forret e tuja moti te un nuk pijn ujeeee mother fucker SHujjjj

Valentina Rama - Shuj

oh sa shum mua ti me fole,
fole fole askund nuk dole
e me rrena si nuk u lodhe
po une vet kam faj se te degjoja

ref:shuj tash shuj
krejt i pash,i n'degjova
shuj,tash shuj se me fjalt e tua une u lodha 2x

ti gjithmon mire e gjen menyren
para shoqeve me ma marr ftyren
por me ty me sdua t'luaj
tash une flas e ti vec shuaj

ref:shuj tash shuj
krejt i pash i n'degjova
shuj tash shuj se me fjalt e tua une u lodha 2x

Big Mama - Shuj

Nuk durohesh me ligjerata
asgje nuk ben vec fjale te gjata
si ti une kam nje barre ne shpine
me flet dite e nate si femi.

Ref:2x
ti nuk din hic se cka eshte qejfi
le te bje tufani edhe defi.
2x
sdua kshilla e as fjal
hajde luj me mua djal
hic mos fol por vetem luj,
shuj shuj shuj...

Hej,ti je shum tip fanatik
mke gjet mua qe nuk kam hic frik
me keshilla dhe ligjerata
po shkon dita dhe po skon nata.

Ref:
ti nuk din hic se cka eshte qejfi
le te bje tufani edhe defi.
2x
sdua kshilla e as fjal
hajde luj me mua djal
hic mos fol por vetem luj,
shuj shuj shuj...

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Triblla:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet