Më mbaj mend (për 1 muaj)

Triblla - Nea's Song  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

30/10/2013

2013-10-30T09:55:53+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nea's Song" kënduar nga Triblla.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Triblla i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Triblla:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet