Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Triblla & Koki - R.U.D.W  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

26/08/2018

2018-08-26T08:15:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "R.U.D.W" kënduar nga Triblla & Koki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Triblla & Koki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Triblla:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet