Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tribun

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Tribun është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Tribun lindur me 10 prill dhe merr pjese ne grupin THE BLOODY ALBOZ apo i njohur ndryshe si T.B.A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhema Aka Jemayli

Oran G

WhoBrave

Gjyks

Bidaki

Rron KRZ

Scorpion

Biggi

F-Boogie

O.D (Overdose)

Tags: Tribun, Trimbun


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet