Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Egzon Mallosi
  • Vendlindja:
  • Hodonoc 
BIOGRAFIA: Trimen është një këngëtar. Ai filloi repit ne moshen 14 vjeq si dhe ashtu kreu shkollen e muzikes, ne moshen 15 vjeq ai krijoi kengen me titull: me dostasi dhe ashtu ai vazhdoi te kendoj gjithsej ka 5 muzika....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dalle

Orhan Dushullovci

Zone'x

Immortal

Fisnik Fetahu

Young Fllash

Oxydit

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

Rim-Mortal

T-One


Tags: Trimen, Egzon Mallosi

Krijo Një Kartolinë