Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Trimi A.K.A Dr.L

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Kamenice 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Trimi A.K.A Dr.L është një këngëtar. Trimi A.k.a Dr.L quhet Leotrim Latifi. Sivjet eshte maturant ne SH.M.M Dr.Asllan Elezi ne Gjilan pra ne shkollen e mjeksis. kengen Maturant ia kushton shokve edhe shoqeve te klases. posedon edhe kenge te tjera...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ridi

Bejuos

Loyal Man

Roland Mullaavda

Ecstasy Tlg

Banyy Am

King

Mafia

Uragani

Unfame

Tags: Trimi A.K.A Dr.L, Leotrim Latifi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet