Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trimi A.K.A Dr.L

Trimi A.K.A Dr.L
  • Vendlindja:
  • Kamenice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 19 Janar 1992
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♑ Bricjapi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Trimi A.K.A Dr.L është këngëtar. Trimi A.k.a Dr.L quhet Leotrim Latifi. Sivjet eshte maturant ne SH.M.M Dr.Asllan Elezi ne Gjilan pra ne shkollen e mjeksis. kengen Maturant ia kushton shokve edhe shoqeve te klases. posedon edhe kenge te tjera

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  blerina19  

Komente

Asnjë Koment


Komente 0