Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trina (Rap)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Trina (Rap) është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 27 Shtator 2019, Trina publikon videoklipin "Thirrem Trina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Eir

Morph

BOXi

Dori (Rap)

Maggi

Kenna

Marigonna

Sarah (Rap)

Out Lawz-E

Manii

Tags: Trina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet