A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Trina - Thirrem Trina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/09/2019

2019-09-27T17:00:11

Hekmi prangat
Ami frangat
Po menojn pe du famen ti ke lu
Un lypi pushtet se edi e du
Me ndrru shtikell me math rrafsh
Dina po m’thot ki koh avash
tash skom kohe se ju kem gju pares
Ti je e qart okeej dil pra prej mahalles

Tripi dark bi**h knight
Prej hateit ftyra e ajt
Rrugen ekom qel, greenlight
Edhe kur qohna n’an tmajt still im right

Ton ky fake shit please stop it
Everybody know yeah she got it
Krejt syt n’mu hajde provo nali
Sdin ma mir zot tlutna fali

Shum e fort thank you, trina jackpot
Ni dit tbohna voodoo, neser Jom mascot
Wonder qysh e mys kit beat si headshot
vi veq vet, kto le tbohen krejt bashke

U bon do vjet e di lehte mvjen tash
Mu njohin si ajo qe veq i jep gaz
Qitma 1 beat - shume lehte rrshas
I cant diss u edhe nese ti mjep shkas

E boj qaq moti sa gzimin me ta vra se kur mrrok mu vlla, mos thuj qa u bo
u duft moti kta me pa borxhin duhet me la kta shkojn posht tu ra, mos thuj qka u bo
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019