Tringa Kay
Tringa Kay

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  •  Kosovë
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 4 Gusht 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani

Biografia

BIOGRAFIA: Tringa Kay është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Tringa Kay është emri i artistes më të re në skenën muzikore shqiptare. Këngëtarja nga Prishtina është bërë anëtare e njërës nga kompanitë më të mëdha muzikore në vend, Black Fish Entertainment. Më datë 28 Maj 2016, Tringa Kay publikon videoklipin "Your Love", në bashkëpunim me Fajt. Bashkëpunimi i femrës së re super seksi të estradës, Tringa, në bashkëpunim me reperin e njohur G Fighter a.k.a Fajt, është i punuar nga Black Fish Entertainment,...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 2