Më mbaj mend (për 1 muaj)

Triola Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  108
BIOGRAFIA: Triola Jakupi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 2 Korrik 2011, Triola Jakupi publikon videoklipin "Buzëkuqi". Videoklipi u prodhua nga Biggy Image. Në Janar 2014, Triola Jakupi merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Rita Ora Dhe Une"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzona Kryeziu

Dhurata Haliti

Donika Zhushi

Rina Shyti

Estela Nikoliqi

Elvira Morina

Arta Grajqevci

Dea Sabriu

Yllka Rexha

Xhenis Dhima

Tags: Triola Jakupi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet