Më mbaj mend (për 1 muaj)


Triple G - Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na".
3. Video është e këngës "Na", por nuk këndohet nga Triple G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Triple G - Na  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/07/2009

2009-07-21T15:52:39+00:00[jeaaa ouuu back again with new shit TRIPLE-G JEeaa jeeaa

-u ktyhmm...ma te parashikum se kurdoher
-tash jom bo profy..sjom mo amater
-pe nin ku jom..pe din qka po lshoj
-po mi din aftsit...po din qka po prodhoj
-i gatshem me te kall..qashty si kerozina
-100%me neve dridhet bina
-e boj repin...per to jom perfekt
-sa here e gjuj..seni jem ka efekt
-kerkush en rep smunet me kan si na
-spo foli per do tjer qi nuk jon kerka
-ka shum repera qi boj rep pa vler
-ni kang e jemja osht sa keit ni karrier
-tona ant e nxejj...keit kjo osht realitet
-jo i kapt en triple-g sjom veq vet
-per keit ata qi gjelozojn..sa dojn le t´kritikojn
-se en fund me gishta n´goj fishllojn

-na e nxejm e thejmm...senet tona vlejn
-qka na e prodhojmm...ata keit e blejn
-sa here na nin...i njeh TRIPLE-G´n
-drejperdrejt senin..e gjuj en bin

-po hi qashty pa ren...ska nevoj per prezantim
-kush osht ka e then...publiku mir pe din
-vet jena qashty...pak si cryzy pej natyres
-nese sma din emrin...em njeh pej ftyres
-keit po em ngoni...keit ina ka shkoni on my way
-ska sen qe em ndalon..po edhe nese del une e thej
-se qdo sen qi e boj...e boj hit
-sa here ma nin zonin tu thu ouu shit
-pse jena triple-g...veq na e dim
-the best rapp...veq na ta bim
-te ran...e te gjan qashty vet
-mos u muno me kopju...se nuk osht let
-me rep jom i lidht...e nuk i hekna kurr
-se repi oshtt qai qi mu om ban mu mburr
-une e nxej e e boj e the se jom mega star
-per kit sen edhe e meritoj venin e par jeahh


Ky tekst u dërgua nga Adhurus I Tyne
Më Shumë Këngë Nga Triple G:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet