Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - Te Mbulofte Reja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Për ty më digjet zemra
tek ti më rrin mendja
të mbuloftë reja
moj të vraftë rrufeja
të mbuloftë reja
moj të vraftë rrufeja

Për ty më djeg malli
gjallë më mban në shpresa
moj të marrtë djalli
moj të vraftë besa
moj të marrtë djalli
moj të vraftë besa

Për ty më digjet zemra
ndaj s'më merr gjumi
për ty moj biondinë
moj të marrtë të marrtë lumi

Për ty më digjet zemra
ndaj s'më merr gjumi
për ty moj biondinë
moj të marrtë të marrtë lumi

Për ty më djeg malli
gjallë më mban në shpresa
moj të marrtë djalli
moj të vraftë besa
moj të marrtë djalli
moj të vraftë besa

Për ty më digjet zemra
ndaj s'më merr gjumi
për ty moj biondinë
moj të marrtë të marrtë lumi
moj të marrtë lumi


Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj

Trix - Te Mbulofte Reja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Mbulofte Reja".
3. Video është e këngës "Te Mbulofte Reja", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0