Më mbaj mend (për 1 muaj)


Trix - Me Beso Se Te Kam Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Beso Se Te Kam Dashur".
3. Video është e këngës "Me Beso Se Te Kam Dashur", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Trix - Me Beso Se Te Kam Dashur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"Vallëzimi I Yjeve"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2001

2001-11-30T23:00:00+01:00Pa lamtumir moj mu largove
me le ne vetmi
nuk besoja se do t'shifemi perseri
kan kalurar plot 7 vjet
pa shpjeguar njerit tjetrit pse u ndam aq let

me beso se te kam dashur me te vertet
dhe kuptoj se me ke dashur edhe ti vet
se m'ke dashur ti moj vajz une mir e di
mir po fati s'na buzqeshi ne dashuri

Tash kur ne te dy u pam oj perseri
Diqka kishte mare fund per ne te dy
Dashuria jon tash kishte mbarruar
kur tregove me lot ne sy se je marrtuar


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë