Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - Per Ty Nora Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ike nga jeta ime pa m´thene as nje fjal
zemren time t´mjer e lere duke qare
e tash pravera erdhi bashk me syte e tu
kujtimet me ty ç´mi solli ketu

jeten se dua dot se nuk te kam ty
do te pres te pres me shpres nora te kthehesh ti

Ike nga jeta ime pa m´thene as nje fjal
zemren time t´mjer e lere duke qare
e tash pranvera erdhi bashk me syte e tu
kujtimett me ty q´mi solli ketu

jeten se dua dot se nuk te kam ty
do te pres te pres me shpres nora te kthehesh ti
jeten se dua dot se nuk te kam ty
do te pres te pres me shpres nora te kthehesh ti


Ky tekst u dërgua nga  leonora

Trix - Per Ty Nora
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Nora".
3. Video është e këngës "Per Ty Nora", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0