Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - Qaj Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Tash kurte humba kot te kerkoj
se gjall me mbeti vetem kujtimi
sikur te shoh edhe nje here
sdo tme digjte me pergjerimi.

Kot qaj per ty
o moj shtegtare
qe prore ma kujton
tshkuaren rini.

Si flutur ike nje dite pranvere
per tme mbetur gjithmone pa kthim
e une s`te gjej dot ne endrra
ndaj vere ska me shpirti im

Kot qaj per ty
o moj shtegtare
qe prore ma kujton
tshkuaren rini


Trix - Qaj Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaj Per Ty".
3. Video është e këngës "Qaj Per Ty", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0