Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Trix - Epopeja E Jezercit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Epopeja E Jezercit".
3. Video është e këngës "Epopeja E Jezercit", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Trix - Epopeja E Jezercit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/07/2012

2012-07-20T07:40:58+00:00Sikur vesa e mengjesit
qe mbulon fushat e malet
jan ushtart e UCK-se
n Jezerc pozicione

Lufton Gurseli hiq pa nda
per liri bajram o vlla

Udherrefys lirin e kemi
po therret Kemajl Hetemi

Ne perjetsi Nazmi Ukezmajli
i jep haber Adem Jasharit
Shqiptarise po ia shton nderin
Epopeja e Jezercit

Shqiptarise po ia shton nderin
Epopeja e Jezercit

Udherrefys lirin e kemi
po therret Kemajl Hetemi


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet