Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - Ndarja Ne Erresire Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7U ndame ne erresire
Ate nate kur binte shi
Me puthe nje here
Me the lamtumire

(refreni)
Dy lote me pikojne
O shpirti im
Pse me len te vetem
Sa je e pameshire

Ato fjale i kujtoj
Zemra me vajton
Te dua vashe te dua
Pa ty s´mund te jetoj.

(refreni)
Dy lote me pikojne
O shpirti im
Pse me len te vetem
Sa je e pameshire


Trix - Ndarja Ne Erresire
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndarja Ne Erresire".
3. Video është e këngës "Ndarja Ne Erresire", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0