Më mbaj mend (për 1 muaj)


Trix - Rrezet E Vetmise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrezet E Vetmise".
3. Video është e këngës "Rrezet E Vetmise", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Trix - Rrezet E Vetmise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Toka Ime"

Këngë e albumit:

"Hite Të Zgjedhura"

Këngë e albumit:

"Hite"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+01:00Te pashe ate vere
kur shpirti qe i etur
shikimet su larguan,
duart u shtrenguan.

Takimet tona mbeten
edhe pse jeta na ndau
letrat qe u zbehen
vuajtjet si treten.

Kaluan vite te tera,
erresira me mbuloi
rrezet e vetmise
zemren ma lendojne
zemren ma lendojne.

Takimet tona mbeten
edhe pse jeta na ndau
letrat qe u zbehen
vuajtjet si treten.

Kaluan vite te tera,
erresira me mbuloi
rrezet e vetmise
zemren ma lendojne
zemren ma lendojne.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë