Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - A Del Per Mu Pranvera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

A del per mu Pranvera
A zbardh per mu kund drite?
A gzon kjo zemer e mjera?
A po rrin kot tuj prit?
A gzon kjo zemer e mjera?
Apo rrin kot tuj prit?

Dikur kam dasht nje vajze.
Dhe ajo me deshti mu
Por fati ashtu deshti
Ne dy mos me u bashku
Por fati ashtu deshti
Ne dy mos me u bashku

E lypa kot te shpija
As s'lash kend pa vet
M'ka lodh m'ka keput vetmija
ajo vall tash ku mbet
m'ka lodh m'ka kput vetmija
ajo vall tash ku mbet?

Nej ze mu duk se ndjeva
ajo foli m'dha qendrese
ajo zemren n'vend ma pruni
kur tha gjithkush do te vdes
ajo zemren ne vend ma pruni
kur tha gjithkush do te vdes
ajo zemren ne vend ma pruni
kur tha gjithkush do te vdes


Ky tekst u dërgua nga Mirela


Nuk kemi video për këtë këngë.
Trix - A Del Per Mu Pranvera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Del Per Mu Pranvera".
3. Video është e këngës "A Del Per Mu Pranvera", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0