Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - 100 Vjet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nese mundem qe me keng
tjem pran teje
100 vjet un do kendooj

nese mundem qe me pun
te kam pran 100 vjet
un do te punoj

ta kuptosh
ti shpirtin tim
sa energji per ty shpenzooj
100 vjet(100 vjet) , un do te udhtoj
sa shum brigje per ty kaloj

100 vjet(100 vjet) un do te udhthoj
sa shum brigje per ty kaloj

nese mundem qe me keg tjem pran teje
100 vjeet un do kendoj
nese mundem qe me pun te kam pran
100 vjet un do punooj

ta kuptosh
ti shpirtin tim
sa energji per ty shpenzooj

100 vjet(100 vjet) un do te udhtoj
sa shum brigje per ty kaloj
100 vjet (100 vjet) un do tudhtoj
sa shum brigje per ty kaloj


Ky tekst u dërgua nga Mirela Gjilan

Trix - 100 Vjet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 Vjet".
3. Video është e këngës "100 Vjet", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0