Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - I Shikoja Ata Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

i shikoj aata sy
sikur flasin flasin fotografi
e me thon un jam me ty un jam me tyyy pergjithmooon

shpitri im te therret
pa ty smundem tjem i qet
vdekjen un po e pres
e di te tii
do te zbrezz
engjulli im engjulli im
ti me prit
engjulli im engjulli im
me ty do jem ne amshim

engjulli engjulli im
ti me prit
engjulli engjulliii iiiim
me ty do jem ne amshiiim

i shikoja ata syy
sikur mflasin fotografi
e me thon un jam me ty uyn jam me ty pergjithmon

shpirti im te therret
pa ty smundem jtjem i qet
vdekjen un po r pres
e di te ti do te zbres

engjulli im engjulli im
ti me prit engjulli im engjulli iim
me tey do jem ne amshim
engjulli im engjulli im ti me prit
engjulli im engjulli im me ty do jem ne amshiim


Ky tekst u dërgua nga Mirela Gjilan


Nuk kemi video për këtë këngë.
Trix - I Shikoja Ata Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Shikoja Ata Sy".
3. Video është e këngës "I Shikoja Ata Sy", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0