Më mbaj mend (për 1 muaj)


Trix - Imazhi Yt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Imazhi Yt".
3. Video është e këngës "Imazhi Yt", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Trix - Imazhi Yt  (Feat. Antigona Sejdiu)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Antigona Sejdiu

14/09/2015

2015-09-14T03:09:54+00:00pranvera tine shkoj si era
per ty po kondoj.

ne pranver bjell dhe imzhi yt
qe ne zemer po ban shpirt pper ty

ne pranver bjellim lule mali
qe nje zemer te bej shpirt per ty
oooooooo ohohohohoho

ohohoh oooo

ououououo oooooo

ouououuo ohohohohohoououououoououououoououououoououououuuuuu

per ty dhe mu bej qellin drit ben te barsh

edhe per ti dhe per mu boj drit

po ti ma sherove]
zemren time
po per ti kur nuk vdes
per ty njerzit qellit ja kan
mar djellin

per ty qe ta fala buzeqejshen

po ti sma sherove dhimjen time binjak per ty u poq dardha
aaaaaaaaa
aaaaa


Ky tekst u dërgua nga Loki
Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet