Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix (veli Sahiti) - Kaqurrelja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ne Lagjen time eshte nje shitore
ku ka plot karamela,
por kryesorja eshte puntorja
Me floket kaqurrela 2x

o krejt dredha dredha
si ajo ska tjera
Kaqurreljaaa kaqurreljaaa
ka disa here ne shitore me shohin
kinse per karamela
por kaqurelja kur te me shiqoje
dal edhe me gjera tjera
(2x)
ma jep kete ma jep ate
(2x)
edhe kete edhe ate
eshte puntorja me floket KAQURELA disa here ne shitore me shohin
kinse per karamela
por kaqurelja kur te me shiqoje
dal edhe me gjera tjera
(2x)
ma jep kete ma jep ate
(2x)
edhe kete edhe ate si ajo ska tjera kaqureljaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga kaqurelja   GeennT

Trix (veli Sahiti) - Kaqurrelja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaqurrelja".
3. Video është e këngës "Kaqurrelja", por nuk këndohet nga Trix (veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0