Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix (Veli Sahiti) - Gjurmet E Tua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Bore e lehte binte ate nate,
rruget t'zbrazta te atij qyteti
kur don ti rrugen ti vazhdon
duke ecur mbi boren e pare,

E kur do vi pranvera
mbi gjurmet tua qelin lule
gjurmet tua ende jan enderr ni kujtim
po kur do tjesh engjull i shpirtit tim
gjurmet tua ende jan enderr ni kujtim
po kur do tjesh engjull i shpirtit tim


Ky tekst u dërgua nga ' Nora.


Nuk kemi video për këtë këngë.
Trix (Veli Sahiti) - Gjurmet E Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjurmet E Tua".
3. Video është e këngës "Gjurmet E Tua", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0