Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix - Une Dhe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Kur dilnim të dy buzë Drinit të Zi
Nata me hënë na kishte zili
E unë dhe ti s'dinim me u çmallë
E unë dhe ti s'dinim me u çmallë

Shumë vera do të vijnë e shkojnë pa ty
Yjet dashnorëve ju bëjnë dritë
Po kurrë s'do të shihemi unë dhe ti
Ëndrra ime do të mbetesh ti

Ty porsi hënë sytë të ndritnin
Sytë të ndritnin
Këngë hareje këndonim ne
Këndonim ne


Ky tekst u dërgua nga Riza Bërbatovci

Trix - Une Dhe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Dhe Ti".
3. Video është e këngës "Une Dhe Ti", por nuk këndohet nga Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0