Më mbaj mend (për 1 muaj)

Veli Sahiti Trix - Moj Zoge Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj zoge moj zoge
A po vjen në dasëm-e
Unë jelekun ta kam ble
Moj thëllënzë e malit-e

Refreni:
Moj thëllënzë e malit-e
Jam djali i sulltanit-e

Moj zoge moj zoge
A po vjen në dasëm-e
Unë këpucët t'i kam ble
Moj thëllënzë e malit-e

Refreni

Moj zoge moj zoge
A po vjen në dasëm-e
Unë në dasëm nuk po vij
Jam thëllënzë e malit-e

Refreni:
Moj thëllënzë e malit-e
Jam djali i sulltanit-e


Ky tekst u dërgua nga Riza Bërbatovci

Veli Sahiti Trix - Moj Zoge
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Zoge".
3. Video është e këngës "Moj Zoge", por nuk këndohet nga Veli Sahiti Trix.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0