Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix (Veli Sahiti) - Ilaçi I Plagës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Fjalën po ta jap, fjalën e vërtetë
Si sytë e tu të bukur nuk i gjej
Loti të kërkon, zemra s'rri e qetë

Vitet ikin tutje, të gjitha një nga një
E sotmja shkon e nuk kthehet më
Jeta don buzëqeshje, lulet s'durojnë lot

Refreni:
Njëqind vjet, një ylber qiellor
Sa e sa lule për një kurorë
Vetëm ajo është ilaç i plagës
Dashuri, dashuri e fjalës


Ky tekst u dërgua nga Riza Bërbatovci

Trix (Veli Sahiti) - Ilaçi I Plagës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ilaçi I Plagës".
3. Video është e këngës "Ilaçi I Plagës", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0