Më mbaj mend (për 1 muaj)

Trix (Veli Sahiti) - Dashuria Te Verbon Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dashuria të verbon
kur kërkon atë që don
nëpër dallgë gjithnjë në pritje
në gëzime e mërzitje

Sa ëndërroj të jem me ty
edhe shpresa s'më mungon
gjithnjë mbetem me dëshirë
ndoshta jeta na bashkon

Të kërkoj sot dhe nesër
vetëm ty të dëshiroj
bukuroshja ime
shpirti yt më qetëson

Të kërkoj sot dhe nesër
vetëm ty të dëshiroj
bukuroshja ime
shpirti yt më qetëson

Lumturinë do ta krijojmë
një kasollë ta ndërtojmë
mbi valë deti do të notojmë
dashurinë do ta shijojmë

Sa ëndërroj të jem me ty
edhe shpresa s'më mungon
gjithnjë mbetem me dëshirë
ndoshta jeta na bashkon

Të kërkoj sot dhe nesër
vetëm ty të dëshiroj
bukuroshja ime
shpirti yt më qetëson

Të kërkoj sot dhe nesër
vetëm ty të dëshiroj
bukuroshja ime
shpirti yt më qetëson


Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj

Trix (Veli Sahiti) - Dashuria Te Verbon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Te Verbon".
3. Video është e këngës "Dashuria Te Verbon", por nuk këndohet nga Trix (Veli Sahiti).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Trix (Veli Sahiti):


Komente 0