Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - People Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

People!!!
I said People!!!
You fucking people!!!

Take off your mask,from your face
Take off your fucking disguise

[Chorus:]
Don`t ever look at me,with those eyes.
Don`t ever play with my life,with your minde

You make me sick,you make me weep
I just want to be your friend... be mine too.

[Chorus:]
Don`t ever look at me,with those eyes.
Don`t ever play with my life,with your minde

Be my friend,be my soul me friend
Be my life my friend(sorrow),be my death my friend.
Be my god my friend(pain),be my hate my friend.
You, be my guide, be my love my friend,
Cause...

[Chorus:]
Don`t ever look at me,with those eyes.
Don`t ever play with my life,with your mind
Troja
Publikimi: 01/06/2003
Festivali: VFM 2003


Troja - People
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "People".
3. Video është e këngës "People", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0