Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Reality Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Follow me...
What I`m waiting for?
I`m just waiting for my day.
Come with me.I`ll set you free
Blind your eyes and you will see.
Reality...
What`s gonna be tomorrow?

[Chorus:]
Tomorrow it`s gonna be - GREAT
It`s gonna be - NICE
It`s gonna be - DEAD
It`s gonna be - HATE
It`s gonna be - GREAT
It`s gonna be - DEAD
It`s gonna be - WAR
It`s gonna be - GREAT
It`s gonna be - DEAD
It`s gonna be ...

Look at me.
How I used to be...
Strange and lonely,misery
Time of joy and anarchy
Love,peace and equality
Reality...
What`s gonna be tomorrow?

[Chorus:]
Tomorrow it`s gonna be - GREAT
It`s gonna be - NICE
It`s gonna be - DEAD
It`s gonna be - HATE
It`s gonna be - GREAT
It`s gonna be - DEAD
It`s gonna be - WAR
It`s gonna be - GREAT
It`s gonna be - DEAD
It`s gonna be ...
Troja
Publikimi: 01/12/2003


Troja - Reality
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Reality".
3. Video është e këngës "Reality", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0