Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Liar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

When I`m gone.
Once I`ve reach the sky.
What ever you do,you don`t need to hie.
I can`t stand to think
I can`t stand to know
That you will cry as I did for you many times.

[Chorus:]
Hear my call
Time to time I want to break down and cry
Hear me call,the time has come ...

Now you think
That no one else will see
No one else will know
The pain that I`ve been thought:
My life,build on lies and fake,
I learn one thing,to see other ways

[Chorus:]
Hear my call
Time to time I want to break down and cry
Hear me call,the time has come ...

I want to show you
I want to take you
Where my life once had a dream.(LIE)
I want to show you,I want to give you
All the piece of pain you give.(LIE)
Silence...I want to show you my life
I need silence...I want to show you my life
Show my life,Feel my life,Taste my life
Cause they fucked my life.
Troja
Publikimi: 17/04/2008


Troja - Liar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Liar".
3. Video është e këngës "Liar", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0