Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - Wrong Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

It's the wrong way,
Wrong way we say, is the road which leads nowhere.
It's the wrong way..
Wrong is our life, we're living it, day by day.

Cause now this beginning, is beginning of the new age.
And now this beginning is beginning, of the end.

Just like a cancer,
We're consuming our shell, lying ourselves
that we're living in the circle of "Perfect poor, virtual way ".
How can we exchange?
Diamonds and gold, for the water and the fresh air.

Cause now this beginning, is beginning of the new age.
Or now this beginning is beginning, of the end.


Ky tekst u dërgua nga Gembi ShllakuTroja
Publikimi: 01/12/2015


Troja - Wrong
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wrong".
3. Video është e këngës "Wrong", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0