Më mbaj mend (për 1 muaj)

Troja - One Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Paskan ardhe, o bijtë e Satanit,
Në tokë te Arbrit, ku hala pagët s'janë tha.
Paskan ba marveshje të msheft me hasmin.
Vllazninë e Arbërit, fort keq me përqa!

Tokën e Arberit, Zoti e ka bekue.
Amanet, Gjergji na ka lanë:
Nër krahë të shqipes, krejt fetë bashk me i ba


Ky tekst u dërgua nga Gembi ShllakuTroja
Publikimi: 01/12/2015


Troja - One
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One".
3. Video është e këngës "One", por nuk këndohet nga Troja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Troja:


Komente 0