Live Video

Trout - Euforia


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/03/2009

2009-03-25T01:52:07

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Euforia" kënduar nga Trout.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Trout i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin