Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Tru Pak

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  51
 • Vendlindja:
 • Korçë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Tru Pak është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i Tru Pak eshte Lirson. Jeton ne Korce dhe grupi i tij eshte "Komita" me producent Yonee, Studio Komhit. Pjesemarres ne festivale te ndryshme rinore, show & evente shoqerore, Tru Pak e perfaqeson muziken dhe rrymen Rap ne qytete te ndryshme te Shqiperis. Projektet e ketij artisti nuk jane shume te suksesshme per shkak se nuk eshte me i pranishem ne audjencen televizive. Më datë 8 Prill 2013, Tru Pak & Lindakris publikon videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ziso

Eleminimi

Mali G Grand Thugz

Baballesh

KMC

Lazy

Addi

Tankilla

Tidra

Leuname

Tags: Tru Pak, Lirson


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet