Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tru Pak
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 25 Tetor 1989
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♏ Akrepi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  57
Këndon kryesisht: hip-hop

Tru Pak është këngëtar i njohur. Emri i vertet i Tru Pak eshte Lirson. Jeton ne Korce dhe grupi i tij eshte "Komita" me producent Yonee, Studio Komhit. Pjesemarres ne festivale te ndryshme rinore, show & evente shoqerore, Tru Pak e perfaqeson muziken dhe rrymen Rap ne qytete te ndryshme te Shqiperis. Projektet e ketij artisti nuk jane shume te suksesshme per shkak se nuk eshte me i pranishem ne audjencen televizive.

Më datë 8 Prill 2013, Tru Pak & Lindakris publikon videoklipin "Rikthe Kohen". Me këtë këngë, Tru Pak & Lindakris marrin pjesë në Top Fest 10 në vitin 2013.

Më datë 17 Shkurt 2018, Tru Pak publikon videoklipin "True Secret", në bashkëpunim me Kejranin.

Më datë 9 Janar 2019, Tru Pak publikon videoklipin "Izrael".

Më datë 28 Korrik 2020, Tru Pak publikon videoklipin "Zot Te Ri".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  Marineli  

Komente

1

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 1