Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tru Pak - Bla Bla Bla Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jeta është kumar
ai pati fatin fillestar
mund të bëhej
Rap star por Truri pinte bar.
Reper i dështuar me një zë të acaruar
dhe vetë ato që ka shkruar vë bast i ka harruar.
E mo ke për ta kujtuar x2
Një kamarier i edukuar x2
Në sky ka punuar x2
Ishte cop cop fare
e mbante banakieri me bukë dhe me cigare.
Nejse ndrojmë temë unë di çdo gjë për të
këngët Ok
po si artist VK.
Kohët e fundit s'del më
Mbase e kanë vrarë
ishte në sher me ca korçarë
Ishin shokë më parë
E mbanin si yzmeqar
Tani dhe nga gruaja është ndarë
e panë rrugëve duke qarë dikur e pati sharë
Kurvë e përlarë e palarë tani prapë atë ka marrë.

REF :
Mbas çdo fjale që flas ka bass
Dërras me ri dërras këmba ne gaz
10,young,qup,king,full color As dhe as ma ndjen k... asmin e vras..X2

Të gjitha të zezat e botës i kam
më fal kush jam?
Të gjitha te zezat e botës i kam
herë gjethe zezë po mban
Xhuljani vuri civan
Tano OG pak duhan
vetëm Tru Paku e çan
se do qetësi
Se ka hasmeri kam hasmeri
Jey ku e lam ti bëhet gati vari Santo lëre vari k... s'është për t'iu vënë rëndësi sa keq do ndihen kur të rriten tani janë ende fëmijë
Bass e ke C class me petrogaz
Bass truri im sa ra në fazë
Mbas si mbas dynjasë po flas për ta Tru Paku është djali i tezes së mamasë

Ju bi**hes Flisni flisni...
Tru Pak
Publikimi: 02/07/2021
Orkestrimi: Jon Murati
Produksioni: Garage -1Tru Pak - Bla Bla Bla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bla Bla Bla".
3. Video është e këngës "Bla Bla Bla", por nuk këndohet nga Tru Pak.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tru Pak:


Komente 0