Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tsunami

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Tsunami është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 11 Qershor 2018, Kastro Zizo & Tsunami publikojnë videoklipin "Kenga E Çajit". Teksti u shkrua nga Tsunami, Kastro Zizo. Për orkestrimin u kujdes Kachinari (Gjergj Kaçinari). Më datë 17 Qershor 2018, Tsunami publikon videoklipin "Black Mamba". Më datë 5 Tetor 2018, Tsunami publikon videoklipin "20 Ball". Më datë 12 Tetor 2018, Elinara Shehu & Tsunami publikojnë videoklipin "Universale Pr.1"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Tsunami

Komente 0